Uzņēmums „Steelcase” ir pasaules līderis biroju mēbeļu rūpniecībā. Mēs izgatavojam plašu videi draudzīgu un novatorisku biroja mēbeļu klāstu – tai skaitā, krēslus, galdus, skapjus, darba vietas un konferenču mēbeles.
Kā darba vietas eksperti, mūsu mērķis ir nodrošināt lieliskus apstākļus jebkurā darba vietā, un palīdzēt mūsu klientiem un partneriem būt apmierinātiem ar to.

Latvijā varat iegādāties mūsu produktus no zemāk minētajiem pārstāvjiem. Ja vēlaties tieši sazināties ar uzņēmumu „Steelcase”, rakstiet e-pastu uz adresi SONICA@steelcase.com. Mēs novērtējam Jūsu darbu. Paldies par izrādīto interesi.

Lai iegūtu plašāku informāciju par uzņēmumu „Steelcase”, mūsu produktiem, kompetenci un pakalpojumiem, lūdzu, noklikšķiniet šeit un automātiski tiks atvērta vietne angļu valodā.

Each of our locations is operating under unique guidance. Please call for an appointment.

Steelcase helps the world’s leading organizations, create places that help their people think better, feel better and be happier. We do this by helping them create places that people want to work in. Places that improve interaction and give people access to the things they want and the things they need.

We believe the wealth of any organization relies on the health of it’s people. We believe that place can help.

When organizations can create places that support the wellbeing of people, they can improve engagement and increase performance of the organization.

To learn more about how we can help your organization, we invite you to contact us via our local office or Steelcase Authorized Dealer. Or to view our comprehensive offering of furnishings and technology solutions, visit us at one of the sites listed in the Regional Availability section of this page.

Locations

Product Availability